Izvor: RTS, 15.Sep.2008, 23:46 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Gasi se "Primorka"
Oko 170 radnika crnogorske prehrambene fabrike "Primorka" u Baru, ostali su bez posla, nakon što je u preduzeću uveden klasični stečaj. Kompanija nekada poznata po vrhunskom maslinovom ulju, sokovima od nara i pomorandže dugo je bila u jako teškom stanju.
Od prodaje imovine "Primorke" biće namireni dugovi radnicima i drugim poveriocima, naveo je stečajni upravnik Zdravko Ostojić.
Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Povezane vesti
Primorka u stečaju
Izvor: EMportal, 16.Sep.2008, 08:37
Oko 170 radnika prehrambene fabrike Primorka u Baru danas ostalo bez posla pošto je u preduzeću uveden stečaj.
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta RTS. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta RTS. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.









