Crna Gora: Zaplenjena 64 kg skanka, uhapšena dva Albanca

Izvor: Radio Televizija Vojvodine, 30.Apr.2017, 23:04   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Crna Gora: Zaplenjena 64 kg skanka, uhapšena dva Albanca

Na graničnom prelazu Debeli breg na granici s Hrvatskom, crnogorska policija je pronašla i zaplenila oko 64 kilograma droge, skanka, i uhapsila dvojicu državljana Albanije

Droga je pronađena u autobusu crnogorskih rergistarskih tablica koji je, preko Splita, vozio na relaciji Podgorica-Zagreb, nakon dojave vozača da se u prtljažniku vozila nalaze tri sumnjive putne torbe.

U saopštenju policije se navodi da su svi putnici negirali da su vlasnici kofera, pa je sproveden >> Pročitaj celu vest na sajtu Radio Televizija Vojvodine << detaljan pregled, a potom i kriminalistička obrada. Tada je utvrđeno da droga pripada albanskim državljanima.

Uhapšeni su državljani Albanije A.F. (39) i V.K. (24).

Sumnja se da su oni pokušali da skank, radi dalje prodaje, preko Crne Gore prokrijumčare u Hrvatsku

Nastavak na Radio Televizija Vojvodine...



Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Radio Televizija Vojvodine. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Radio Televizija Vojvodine. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.