Izvor: B92, 11.Sep.2006, 12:00 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Bomba zbog mobilnog telefona
Doboj -- Jedna tinejdžerka iz BiH pretila ocu bombom ako joj ne vrati mobilni telefon.
Portparol policije u Doboju izjavio je da je petnaestogodišnja devojka nakratko pritvorena, ali da javni tužilac još nije odlučio da li će podignuti optužnicu. Policija je zatekla devojku kako preti da će baciti ručnu bombu na oca. Ona je uhapšena, a zaplenjeni su i bomba i mobilni telefon. Portparol policije je izjavio da najviše brine činjenica što je devojka bombu nabavila na pijaci.
Uzrok svađe oca i kćerke bili su previsoki telefonski računi.
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta B92. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta B92. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.















