Autobus sleteo sa puta, poginulo dete

Izvor: Studio B, 26.Dec.2014, 21:39   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Autobus sleteo sa puta, poginulo dete

U teškoj saobraćajnoj nesreći na putu između Bara i Ulcinja kada je autobus albanskih registarskih tablica sleteo sa magistrale u mestu Mrkojevičko polje, poginulo je jedno dete, dok je najmanje 12 osoba povređeno.

Kako prenose podgoričke "Vijesti", nesreća se dogodila oko 18 časova, a prvi podaci ukazuju da je jedno dete preminulo u udesu, dok se spasioci na licu mesta bore da drugo izvuku iz smrskanog autobusa.

U policiji je "Vijestima" rečeno da je teže >> Pročitaj celu vest na sajtu Studio B << i lakše povređeno najmanje 12 osoba.

Povređeni se prevoze do barske bolnice, a teško povređeni se prebacuju i u Klinički centar u Podgorici.

Prema nezvaničnim informacijama, meštani, policija i vatrogasci uspeli su da izvuku oko 30 putnika.

Ostali putnici i dalje zarobljeni u autobus, a lokalne vlasti su angažovale mehanizaciju da izvuče autobus, navodi podgorički list.

Nastavak na Studio B...



Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Studio B. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Studio B. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.