Izvor: Vesti-online.com, 23.Avg.2016, 14:46 (ažurirano 02.Apr.2020.)
"Ako Vučić dolazi, neka ponese spisak"
Hrvatski ministar spoljnih poslova Miro Kovač rekao je, povodom moguće posete srpskog premijera Aleksandra Vučića, da "ako dolazi, neka ponese spisak osumnjičenih".
Prvo je u Hrvatskoj objavljeno da je Vučić prihvatio poziv Tihomira Oreškovića za učestvovanje na "Dubrovnik forumu" u četvrtak, ali ubrzo posle toga srpski premijer je poručio da verovatno neće doći u Hrvatsku.
Vučić je u ponedeljak uveče na konferenciji za novinare izjavio da još ne zna >> Pročitaj celu vest na sajtu Vesti-online.com << da li ide u Hrvatsku, ali da verovatno neće doći.
- Nisam još doneo konačnu odluku jer ne vidim šta bismo bitno mogli da učinimo. Ali, uvek sam spreman za razgovor - rekao je Vučić.
Poziv Vučiću usledio je u jeku napetosti između Hrvatske i Srbije zbog optužnica Srbije za zločine počinjene nad Srbima u Hrvatskoj.
Nastavak na Vesti-online.com...








