Izvor: RTS, 03.Nov.2023, 10:14

Мушкарац ножем убијен у Новом Саду, ухапшена 18-годишња девојка

Тридесетогодишњи мушкарац убијен је синоћ око поноћи у Новом Саду. Полиција је ухапсила 18-годишњу девојку која се сумњичи да га је убила ножем.
Убиство се догодило у Улици Матице српске у Новом Саду.
Како је за РТС потврдио портпарол Хитне помоћи >> Pročitaj celu vest na sajtu RTS << др Зоран Круљ, позив су примили пола сата након поноћи. Истиче да су покушали реанимацију, али да је констатована смрт. 
Новосадска полиција саопштила је да је ухапсила 18-годишњу О. Ш. због постојања основа сумње да је починила кривично дело убиство.
Сумња се да је ножем усмртила тридесетогодишњег Новосађанина.
О. Ш. је одређено задржавање до 48 сати и биће приведена, уз кривичну пријаву, вишем јавном тужиоцу у Новом Саду.

Nastavak na RTS...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta RTS. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta RTS. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.