Izvor: Radio 021, 04.Jan.2026, 23:00

Zimska služba na terenu u Novom Sadu: Angažovano 300 radnika i 60 vozila

Ukupno 300 radnika i 60 vozila Zimske službe uključeno je u čišćenje snega u Novom Sadu, naglašeno je na sednici Štaba Zimske službe.

Nastavak na Radio 021...






Povezane vesti

Održana sednica štaba zimske službe Novog, na terenu 300 radnika i 60 vozila

Izvor: Radio Televizija Vojvodine, 05.Jan.2026, 00:05

Ukupno 300 radnika i 60 vozila pet javnih komunalnih preduzeća koji čine Zimsku službu uključeno je u čišćenje snega u Novom Sadu, zaključeno je ne sednici Štaba zimske službe, na kojoj su razamtrane realizovane aktivnosti i planovi za dalji rad na terenu.

Nastavak na Radio Televizija Vojvodine...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Radio 021. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Radio 021. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.