Izvor: B92, 26.Maj.2003, 12:00 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Zgrada TV "Pink" neće biti srušena
Niš -- Ministar urbanizma i građevine u Vladi Srbije Dragoslav Šumarac izjavio je u ponedeljak da objekat TV "Pink" u Beogradu neće biti rušen, već legalizovan. "Vlasnik 'Pinka' dokupio je građevinsku parcelu i platio ekstraprofit, postupak je u toku i objekat neće biti rušen, već legalizovan", rekao je Šumarac u izjavi niškim "Narodnim novinama". Šumarac je kazao da se o konačnom rešenju statusa stadiona "Obilić" još ne može govoriti, ali postupak će biti otvoren, dok za stadion "Crvene zvezde" ne posjeduje informaciju da li je bespravno građen.
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta B92. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta B92. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.









