Izvor: B92, 26.Maj.2003, 12:00   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Zgrada TV "Pink" neće biti srušena

Niš -- Ministar urbanizma i građevine u Vladi Srbije Dragoslav Šumarac izjavio je u ponedeljak da objekat TV "Pink" u Beogradu neće biti rušen, već legalizovan. "Vlasnik 'Pinka' dokupio je građevinsku parcelu i platio ekstraprofit, postupak je u toku i objekat neće biti rušen, već legalizovan", rekao je Šumarac u izjavi niškim "Narodnim novinama". Šumarac je kazao da se o konačnom rešenju statusa stadiona "Obilić" još ne može govoriti, ali postupak će biti otvoren, dok za stadion "Crvene zvezde" ne posjeduje informaciju da li je bespravno građen.

Nastavak na B92...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta B92. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta B92. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.