ZAMALO DA IZGUBI GLAVU

Izvor: Kurir, 07.Dec.2010, 10:19   (ažurirano 02.Apr.2020.)

ZAMALO DA IZGUBI GLAVU

Da u životu ne ide uvek kako je planirano, uverio se i student Samuel Koh. On se, naime, u nemačkom šou-programu „Kladim se da...?“ teško povredio kad je pao dok je pokušavao da preskoči automobil. To mu je ranije dva puta pošlo za rukom, ali je treći pokušaj bio katastrofalan.

Za volanom automobila koji se prilikom pokušaja skoka kretao bio je mladićev otac, koji je nakon nesreće sina ostao u šoku. Samuel je zahvaljujući kacigi koju je imao na glavi izbegao povrede koje bi ga ostavile nepokretnim, a trenutno se nalazi u jednoj diseldorfskoj bolnici i polako se oporavlja.

Nastavak na Kurir...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Kurir. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Kurir. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.