WiMax u Srbiji nakon formiranja vlade

Izvor: Mondo, 30.Maj.2008, 17:37   (ažurirano 02.Apr.2020.)

WiMax u Srbiji nakon formiranja vlade

WiMax - tehnologija koja omogućava širokopojasni brzi pristup internetu i pružanje usluga fiksne telefonije, neće biti uvedena u Srbiji sve dok se ne formira nova vlada, rekla je u petak ministarka telekomunikacija Aleksandra Smiljanić.

Nastavak na Mondo...



Povezane vesti

Vajmaksa nema do nove vlade

Izvor: Poslovni magazin, 31.Maj.2008, 10:37

U Srbiji neće biti uvedena vajmaks tehnologija za brz pristup internetu i pružanje usluga fiksne telefonije dok se ne formira nova Vlada Srbije, rekla je u petak ministarka telekomunikacija Aleksandra Smiljanić.Ona je agenciji Beta kazala da je vladin Sekretarijat za zakonodavstvo ocenio da pravilnike...

Nastavak na Poslovni magazin...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Mondo. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Mondo. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.