Izvor: SrbijaNet.rs, 05.Nov.2009, 12:30 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Vlada poručuje Dancima: Debeli ste
Danska vlada namerava da poveća cene masnih i kaloričnih namirnica za trećinu jer smatra da su njeni gradjani debeli. U takvoj nameri Danci nisu sami sličan porez na "nezdravu" hranu sprema i Finska, dok Amerikanci planiraju da povećaju namete na slatke
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta SrbijaNet.rs. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta SrbijaNet.rs. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.








