Izvor: Story, 14.Maj.2015, 11:04 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Verica Rakočević: Ne želim da kreiram za estradu, a ni za političare!
Gošća emisije 30 minuta ovog petka je jedna od najpoznatijih i najuticajnijih modnih kreatorki u Srbiji, Verica Rakočević.
Verica Rakočević i Dejan Jelača, foto: Promo
Mnogo puta do sada pomerala je granice u modi. Njene kreacije nose mnoge žene među kojima su velika imena iz javnog života. Za 30 minuta Verica otvoreno govori da danas nije nimalo lako baviti se modom i prodavati je. Rekla je da je u Srbiji hiperprodukcija dizajnera i da se izgubio kvalitet, >> Pročitaj celu vest na sajtu Story << a objašnjava i zašto je danas retkost videti svedeno obučenu mladu devojku koja je u elegantnom, kao i zašto devojke počinju da liče jedna na drugu.
Verica ovom prilikom iskreno govori i o tome da nije želela da kreira za estradu, a ni za političare, već da je njena klijentela u pozorišnim krugovima ili među običnim ljudima.
Eksluzivno za 30 minuta Verica je najavila novu kolekciju koju priprema, kao i modnu reviju koju Beograd još nije video.
Novo izdanje emisije 30 minuta biće na programu Art kanala u petak, 15. maja od 20:30h.
Autor i voditelj je Dejan Jelača.







