Ukida se okretnica u Stepanovićevu

Izvor: NoviSad.com, 02.Jun.2026, 16:35

Ukida se okretnica u Stepanovićevu

Autobusi na liniji 43 (Novi Sad-Stepanovićevo) od sutra neće koristiti staru okretnicu. Kako je saopšteno iz JGSP „Novi Sad“, do ovakve odluke se došlo nakon...

Nastavak na NoviSad.com...



Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta NoviSad.com. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta NoviSad.com. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.