Izvor: Story, 25.Feb.2016, 16:03 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Tropico band: Vreme je za Arenu!
Svi fanovi benda su sa oduševljenjem dočekali ovo...
Foto: Promo
Nakon više od tri godine, Tropico bend održaće svoj veliki solistički koncert i zapevati pred Beogradskom publikom 16. Aprila u Kombank Areni.
Od 2002. godine, kada su nastali, pa do danas, Tropico band nizao je hitove koji su obeležili odrastanje cele jedne generacije. Bez mrlja u karijeri i medijskih skandala momci su vrednim radom i talentom došli do najvažnijeg >> Pročitaj celu vest na sajtu Story << koncerta u karijeri.
- Došlo je vreme za Arenu! Sigurno smo da će beogradska publika prepoznati našu emociju i želju da zajedno te noći napravimo najveći muzičko-scenski spektakl. Nećemo razočarati naše fanove - poručuju momci iz Tropica.
Oni su, inače, prošle godine održali fenomenalan koncert u prepunoj sarajevskoj “Skenderiji” gde je u njihovoj muzici uživalo preko 10 000 ljudi.






