Izvor: SrbijaNet.rs, 16.Nov.2009, 12:55 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Sve više gladne dece u Srbiji
Lepo je to pevušio Duško Radović i svi pevali u glas, i roditelji i deca. Jer, deca jesu ukras sveta, otkad je sveta. Međutim, čini se da se mnoga deca kod nas ne raduju baš preterano tom-ovom svetu. A i zašto bi kad
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta SrbijaNet.rs. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta SrbijaNet.rs. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.





