Izvor: B92, 14.Sep.2005, 12:00 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Srbija ostaje bez sijalica?
Beograd -- Menadžer kompanije "Filips lajting" Vojislav Radović kaže da Srbija uskoro može ostati bez sijalica zbog suviše strogih propisa.
"Srbija bi, ako pravilnik s veoma strogim propisima ne bude promenjen, uskoro mogla ostati bez električnih sijalica. Proizvođači sijalica na tržištu Srbije saglasni su da su propisi koje moraju da ispune da bi njihove sijalice mogle da se nađu u prometu suviše strogi, takvi propisi ne postoje nigde u okruženju", kaže Radović.
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta B92. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta B92. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.


















