Izvor: Mondo, 24.Mar.2017, 17:30 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Sajam automobila u Beogradu: OVAJ je najbrži! FOTO
Verovali ili ne, ali ovaj automobil do stotke stiže za samo 3 sekunde, a do 200 kilometara za sat treba mu 8, 7 sekundi!
Najskuplji, najjeftiniji, najlepši... mnogo je "naj" modela na 53. Sajmu autmobila u Beogradu, koji se održava od 24. marta do 2. aprila.
Zvezdu Sajma smo vam već predstavili:
Ovo ne može da se vidi na našim ulicama (FOTO, VIDEO)
Takođe, samo za vas smo slikali i sve premijere, a neki su stigli direktno sa Sajma u >> Pročitaj celu vest na sajtu Mondo << Ženevi:
A sada ćemo vam predstaviti najbrži automobil na ovogodišnjem Sajmu.
Da li, možda, možete da pretpostavite o kom brendu se radi?
O "Ferariju", naravno, i to o "spajderu 488".
"To je kabriolet koji ima V8 motor zapremine 3,9 litara, sa 670 KS i obrtnim momentom od 760 Nm pri 3.000 o/min", rekli sa nam na štandu magazina "Sat", u hali 1, gde je najbrži model izložen.
"Spajder 488" do stotke stiže za samo 3 sekunde, a do 200 kilometara za sat treba mu 8, 7 sekundi!
Takođe, brz je i kada sklapa svoj krov - za samo 14 sekundi ovaj automobil se pretvori u kabriolet, i to dok je u pokretu, a zahvaljujući RHT (Retracable Hard Top) pokretnom krovu.
Pogledajte fotografije:
Šta kažete za ovu "munju"? Pišite nam u komentarima...
Izvor: YouTube






