Sada možete da se CENJKATE na Amazonu

Izvor: 24sata, 09.Dec.2014, 20:05   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Sada možete da se CENJKATE na Amazonu

Amazon je upravo predstavio novu mogućnost nazvanu „Daj ponudu“ koja će korisnicima pružiti priliku da pregovaraju sa prodavcima o ceni određenog proizvoda.

Kupci će od sada moći da se cenjkaju oko cene nekih 15.000 proizvoda na Amazonu.

Na stranici odabranih proizvoda nalaziće se i „Daj ponudu“ dugme iznad standardnog dugmeta za kupovinu.

Kada kliknete na njega, Amazon će od vas tražiti da unesete cenu koja vama više odgovara, a prodavac >> Pročitaj celu vest na sajtu 24sata << će o njoj biti obavešten putem mejla.

Nakon primanja vaše ponude, na prodavcu je da je prihvati, odbije ili vam pošalje novu cenu. Ovaj proces se može ponavljati sve dok dve strane ne dođu do dogovora.

Ukoliko prodavac prihvati vašu ponudu, dobićete poruku potvrde, a željeni predmet će biti prebačen u vašu „korpu“ sa nižom, dogovorenom cenom.

Svi prodavci će dobiti mogućnost da biraju da li žele da postave ovo dugme na svojm stranicama, a kompanija smatra da će u 2015. godini ova pogodnost biti proširena na stotine hiljada predmeta koji se nude na Amazonu.

Nastavak na 24sata...



Povezane vesti

Od sada moguće cenjkanje na Amazonu

Izvor: Radio 021, 09.Dec.2014

Amazon je upravo predstavio novu mogućnost nazvanu "Daj ponudu" koja će korisnicima pružiti priliku da pregovaraju sa prodavcima o ceni određenog proizvoda...Kupci će od sada moći da se cenjkaju oko cene nekih 15.000 proizvoda na Amazonu. Na stranici odabranih proizvoda nalaziće se i "Daj ponudu"...

Nastavak na Radio 021...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta 24sata. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta 24sata. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.