Izvor: SrbijaNet.rs, 14.Jan.2010, 09:30   (ažurirano 02.Apr.2020.)

SAD izašle iz recesije

Ekonomski pokazatelji ukazuju da je američka privreda izašla iz recesije, ali uzdržanost kompanija koje ne žure da otvaraju nova radna mesta, pokazuje da korporativna Amerika još uvek ne veruje u trajni ekonomski oporavak.  Poslednji nacionalni izveštaj navodi da je

Nastavak na SrbijaNet.rs...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta SrbijaNet.rs. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta SrbijaNet.rs. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.