Izvor: SrbijaNet.rs, 20.Jun.2010, 17:53 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Roditelji davali bebi da jede eksere
Devojčica iz Kine koja poslednjih meseci izbacuje eksere putem stolice, najverovatnije je žrtva zlostavljanja, preneli su tamošnji mediji. 18-mesečna devojčica izbacila je poslednji ekser 18. juna, nakon čega je rendgen pokazao da ih više nema u njenom telu, objavio je Sify.com.
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta SrbijaNet.rs. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta SrbijaNet.rs. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.









