Izvor: Kurir, 04.Okt.2011, 15:35 (ažurirano 02.Apr.2020.)
ROBI VILIJAMS PONOVO NAPUSTIO „TAKE THAT”
Geri Barlou otkrio je da je Robi Vilijams napustio bend po drugi put i ponovo će se posvetiti solo karijeri.
On je doda da "Take That” nastavlja svoj put u sastavu Geri Barlou, Hauard Donald, Džejson Orandž i Mark Oven.
"On je naš brat. Tu smo za Robija ako je ikada u nevolji ili želi da ima godinu dana slobodno. On je uvek dobrodošao", rekao je Geri, prenosi Miror.
Robi je mnogo pre evropske turneje doneo odluku da napusti bend.
Vilijams je >> Pročitaj celu vest na sajtu Kurir << sugerisao je da bi zbog svog ega mogao ponovo da napusti pop grupu " Take That", kojoj se 2010. vratio posle 15-godišnjeg odsustvovanja.
"Koncerti su bili apsolutno fantastični - zasad najbolji period u mojoj karijeri s ovim momcima. Deliti s nekim je mnogo bolje nego raditi sam. Ali ego, potreba, želja i još mnogo stvari ulaze u obzir", rekao je Vilijams .
Robi Vilijams opet napustio "Take That"
Izvor: Blic, 04.Okt.2011
Kada je prošle godine najavljeno da se Robi Vilijams vraća u drupu "Take That" u kojoj se i proslavio, kako bi snimio povratnički album i krenuo zajedno sa ostalim članovima na turneju, fanovi širom sveta su se radovali. ..Međutim, Geri Barlou je potvrdio da je Robi definitivno napustio grupu i...
Geri Barlou: Grozno je biti debeo
Izvor: Blic, 04.Okt.2011
Geri Barlou otkrio je kako je i dalje istraumiran od svoje borbe sa depresijom i gojaznošću nakon raspada grupe “Take That” ...Barlou je sada sveo težinu na normalu zahvaljujući tome što se zdravo hranio i što je vežbao. Na svom maksimumu težine, pevač je imao indeks telesne mase od 34,7,...









