Izvor: B92, 16.Jan.2004, 13:00 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Pregled štampe
U Pregledu štampe možete pročitati Komentar iz lista "Danas", komentar Ljubodraga Stojadinovića iz "Politike" i o tome zašto "niko ne traži Miloševićeve pare" iz "Blica".
Strana štampa - 'iPod, novi digitalni muzički plejer, bila je stvar koja se morala imati za božićne praznike. Njegov proizvođač Apple iskoristio je priliku online tržišta zahvaljujući nedostatku vizije diskografske industrije, koja je trvdoglavo odbijala da u digitalnoj distribuciji muzike vidi bilo šta drugo osim pretnje,' piše Guardian.
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta B92. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta B92. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.





