Izvor: B92, 03.Jan.2003, 13:00   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Pregled štampe

U Pregledu štampe prenosimo tekst o antisemitskom incidentu u Čačku iz lista "Danas", intervju s Predragom Vujovićem, generalnim direktorom JAT iz "Blica" i priču o novom predsedniku Brazila iz "Politike".

Strana štampa: "Da li je bitno što izgleda da ni Srbi, ni Crnogorci, neradi partneri u onome što je ostalo od Jugoslavije, nisu u stanju da izaberu svog predsednika? Osmog decembra Srbi treći put za redom nisu uspeli da postave šefa države, ovaj put zato što je mali >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << broj njih izašao na glasanje. Dve nedelje kasnije Crnogorci su učinili isto. Teško je reći koja je od ove dve države nestabilnija. A opet, pogrešan je zaključak da se one vraćaju nekadašnjim mračnim vremenima", piše britanski "Economist".

Nastavak na B92...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta B92. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta B92. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.