Izvor: Story, 17.Mar.2015, 14:11 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Predstava Dogvil u Novom Sadu
Posle uspešne premijerne turneje koja se odigrala u gradovima širom Srbije, predstava Dogvil biće izvedena 22. i 23. marta u 20 časova u SKC Fabrici, u Novom Sadu.
Dogvil, Foto: Promo
Predstavu Dogvil, pozorišnu adaptaciju scenarija istoimenog filma Larsa fon Trira, režira Kokan Mladenović, a muziku kompozitora Marka Grubića izvodiće uživo Vrooom u sastavu: Andrijana Belović (glas i klavijature), Jamal Al >> Pročitaj celu vest na sajtu Story << Kiswani (saksofoni, flauta, gitara, klavijature) i Marko Grubić (bas, gitara, klavijature, loopovi).
Branislav Trifunović igraće sve muške uloge u komadu, a ulogu Grejs i sve ostale ženske uloge igraju Milica Majstorović i Tamara Aleksić.
Autore pozorišne predstave Dogvil najviše zanima specifična psihologija izolacije koja dugoročno ostavlja posledice na svakog pojedinca u izolovanoj zajednici. Na bini su tri muzičara i glumci, a narativ se predstavlja glumom, koncertnim izvođenjem i interakcijom sa videom, odnosno filmskim scenama na velikom platnu, koje dominira scenografijom.
Ulaznice za predstavu Dogvil za oba datuma iznose 1000 dinara, dok za dve kupljene ulaznice cena je 1800 dinara. Ulaznice će prodavati Gigs Tix i u CD Šop Mungos (Zmaj Jovina 2, u pasažu).
Koproducenti predstave Dogvil su Mikser, SKC Novi Sad, Dom omladine Pančeva i Marko Grubić (Fast Forward). Partner predstave je KC Pančevo. Projekat je podržao Sokoj.








