PRODUCENT DŽON VELS DOBIO SVOJU ZVEZDU

Izvor: Kurir, 13.Jan.2012, 14:30   (ažurirano 02.Apr.2020.)

PRODUCENT DŽON VELS DOBIO SVOJU ZVEZDU

LOS ANĐELES - Holivudski glumac Džordž Kluni ishvalio je pisca i producenta serija poput "ER" i "Zapadno krilo" Džona Velsa, koji je dobio svoju zvezdu na holivudskom Bulevaru slavnih.

Holivudski zavodnik, koji je proveo pet sezona glumeći jednog od lekara u seriji "ER", rekao je da je 55-godišnji Vels odgovoran za karijeru mnogih filmskih glumaca, prenosi AFP.

"Kada je "ER" prodat za rekordnu sumu, on je bio taj koji je dao bonuse svim članovima ekipe. On je lik koji >> Pročitaj celu vest na sajtu Kurir << je mladog pomoćnika reditelja koji je umirao od raka plaćao dugo pošto više nije radio", rekao je Kluni.

Vels je dobio šest Emi nagrada, od kojih četiri za seriju "Zapadno krilo".

Njegova zvezda na Stazi slavnih je 2.457 po redu. "Ovo je zvezda za koju sam ponosan što nosi moje ime, ali ona predstavlja stotine nas koji smo ovaj posao radili dve i po decenije", rekao je Vels.

Nastavak na Kurir...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Kurir. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Kurir. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.