Izvor: Kurir, 07.Nov.2011, 13:14 (ažurirano 02.Apr.2020.)
POTPUNO GO ISTRČAO NA DODELU MTV NAGRADA
BELFAST - U Belfastu je u nedelju naveče održana dodela 18. po redu MTV evropskih nagrada (MTV EMA), a najviše ih je pokupila Ledi Gaga.
Međutim, muzičke nastupe, zasenio je nepoznati muškarac koji je istrčao potpuno nag na binu i potpuno zbunio i šokirao voditeljku. Publika se oduševila, a voditeljka i muškarac su malo proćaskali.
Globalna superzvezda Ledi Gaga potvrdila svoj status prve dame popa osvajanjem četiri nagrade na događaju koji je okupio sve svetske >> Pročitaj celu vest na sajtu Kurir << zvezde u Odisej areni u glavnom gradu Severne Irske.
Ona je trijumfovala u kategorijama Najbolji ženski izvođač (Best Female), Najbolja pesma (Best Song) i Najbolji spot (Best Video), kao i u kategoriji Najveći fanovi (Biggest Fan) - potpuno novoj nagradi koja slavi umetnike sa najvernijim obožavaocima. Džastin Biber, Bruno Mars i grupa Thirty Seconds to Mars osvojili su po dve nagrade.
Američki bend Thirty Seconds to Mars nagrađeni su u kategoriji Najbolji alternativni izvođač (Best Alternative) i Najbolji World Stage nastup (Best World Stage), a Bruno Mars je brilijantnu godinu krunisao pobedama u kategorijama Najbolji Push (Best Push i Najbolji novi izvođač (Best New).






