Ovako se ide na crveni tepih: Seksi stajlingom zasenila sve! (FOTO)

Izvor: Story, 12.Feb.2016, 12:19   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Ovako se ide na crveni tepih: Seksi stajlingom zasenila sve! (FOTO)

Zaboravite na duge haljine i elegantne toalete koje zahteva crveni tepih. Poslušajte savet ove poznate dame koja je ovim stajlingom bacila sve pod noge.

Foto: Instagram, Profimedia

Manekenka Miranda Ker prisustvovla je na reviji Iv Sen Lorana, a svojom pojavom zasenila je sve druge lepotice na crvenom tepihu. Obukla je sako sa leoprad printom, šljokičavu mini haljinicu, a sve upotpunila sa torbicom brenda na čijoj reviji je bila.

Čitava >> Pročitaj celu vest na sajtu Story << kombinacija bi uglavnom zvučala i izgledala pomalo kičasto, ali Miranda je uspela ovo da iznese na pravi način. Da li biste se i vi usudili da se ovako obučete?

Izvor: superzneab92.net

Nastavak na Story...






Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Story. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Story. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.