Izvor: B92, 29.Maj.2005, 12:00   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Oliver Stoun uhapšen zbog droge

Beverli Hils -- Američki režiser Oliver Stoun uhapšen je zbog posedovanja narkotika i vožnje pod dejstvom droge ili alkohola.

Policija je uhapsila Stouna u petak uveče na kontrolnom punktu na Sanset bulevaru, pošto je izgledalo da je pijan, rekao je policijski zvaničnik Džon Edmundson. On je dodao da je prilikom pretrage Stounovog mercedesa pronađena droga, ali nije naveo o kojoj je drogi reč.

Slavni režiser, koji je dvostruki dobitnik Oskara, pušten je danas pošto je platio kauciju u iznosu od 15.000 dolara.

Inače, Stoun se 1999. izjasnio da je kriv za posedovanje nakrotika i nije osporavao da je vozio pod dejstvom droge. On je tada upućen na program odvikavanja.

Nastavak na B92...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta B92. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta B92. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.