Izvor: Luftika.rs, 27.Dec.2024, 14:03

Oko 200 radnika RTS-a potpisalo peticiju podrške studentima

Oko 200 radnika Radio-televizije Srbije potpisalo je peticiju podrške studentima koji protestuju već mesec dana.
Peticiju, koja je javno dostupna, neki su potpisivali imenom i prezimenom, a neki anonimno.
U njoj piše:
„Mi, zaposleni u RTS-u, dajemo podršku studentima i đacima Srbije u borbi za vladavinu prava u našoj državi. Ograđujemo se od nedopustivog optuživanja studenata u našoj centralnoj informativnoj emisiji, kao i od neprofesionalnog i neadekvatnog izveštavanja >> Pročitaj celu vest na sajtu Luftika.rs << o studentskim i đačkim protestima. Studenti su najvažniji i najbolji deo našeg društva, naše buduće kolege, budućnost Srbije i RTS-a. Osuđujemo svaku vrstu nasilja nad njima i nad svim učesnicima mirnih protesta“.
Izvor: N1
Voditelj RTS-a „sasekao“ Danicu Maksimović na priči o tragediji u Novom Sadu, ona odbrusila: „Mnogo mi je žao kada ne znate o čemu pričam“ (VIDEO)

Nastavak na Luftika.rs...



Povezane vesti

Peticija dela radnika RTS-a: Podrška studentima, ograđivanje od neprofesionalnog izveštavanja

Izvor: NoviMagazin.rs, 27.Dec.2024

Oko 200 radnika Radio-televizije Srbije potpisalo je peticiju podrške studentima koji protestuju već mesec dana.

Nastavak na NoviMagazin.rs...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Luftika.rs. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Luftika.rs. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.