Nemci odlepili za Elektrom!

Izvor: Kurir, 13.Maj.2012, 09:10   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Nemci odlepili za Elektrom!

Ivana Jovanović pozvana da u Minhenu održi luksuznu reviju kožnih i krznenih stvari i donjeg veša koje sama kreira

Sedela sam za mašinom, šila sam.

Ivana Jovanović alijas Ivana Elektra priprema luksuznu reviju kožnih i krznenih odevnih predmeta i donjeg veša u Minhenu. Ona je tokom nedavnog boravka u ovom gradu dobila veoma primamljivu ponudu da predstavi atraktivnu kolekciju za dame.

Posle nastupa u jednoj od diskoteka, >> Pročitaj celu vest na sajtu Kurir << prišla joj je grupa Nemaca i Nemica koji su već neko vreme upoznati s njenim pevačkim, ali i dizajnerskim radom. Jedna od devojaka, inače kostimograf u tamošnjem pozorištu, očarana je Elektrinim idejama, koje je videla na internetu. Upoznale su se, razmenile brojeve telefona, i već sutradan se našle na ručku. Nemica je tada srpskoj pevačici predložila da naprave zajedničku reviju.

- Istina je da sam dobila ponudu da u Minhenu radim reviju veša i odevnih predmeta od kože. Veoma sam polaskana. To je i priznanje za moj talenat, koji me je već uveo u Evropu - kaže Ivana za Kurir, i dodaje da se uveliko priprema za predstojeći događaj, koji će biti veoma glamurozan.

(G. D.)

Nastavak na Kurir...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Kurir. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Kurir. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.