Izvor: Mondo, 07.Apr.2013, 15:51 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Nameštaj koji raste, kao kokice!
Imaš mali stan i treba ti krevet na rasklapanje? Rešenje je dao jedan belgijski dizajner - napravio je nameštaj koji se sam sklapa i rasklapa!
Dizajner Karl de Smet kreirao je nameštaja koji spakovan zauzima samo 5 odsto svoje prave veličine. Napravljen je od poliuretanske pene, koja se prilikom zagrevanja širi i dobija "zadati" oblik.
I ne samo to. Ako vam se komad nameštaja koji ste kupili ne dopadne kada se sam rasklopi, možete da ga "redizajnirate".
>> Pročitaj celu vest na sajtu Mondo <<
Karl de Smet kaže i da je njegov nameštaj neuništiv - ako se ošteti dovoljno je samo da se zagreje i popravi.
Ovaj revolucionarni izum će biti predstavljen na Nedelji dizajna u Milanu od 9. do 14. aprila.
(MONDO)
Namještaj koji raste kao kokice
Izvor: Capital.ba, 08.Apr.2013, 07:46
NJUJORK, Imaš mali stan i treba ti krevet na rasklapanje? Rješenje je dao jedan belgijski dizajner – napravio je namještaj koji se sam sklapa i rasklapa. Dizajner Karl de Smet ..







