Izvor: Mondo, 20.Okt.2017, 13:39 (ažurirano 02.Apr.2020.)
"Minut ćutanja za ljubomorne"
Manekenka koju su mnogi kritikovali jer je u devetom mesecu trudnoće imala "pločice" na stomaku, tri dana posle porođaja izgleda kao da nije ni bila trudna.
Foto: Instagram/sarahstage
Manekenku Saru Stejdž su tokom cele trudnoće kritikovali - jer ima mišiće na stomaku, ali i zato što se slikala gola.
Nema veze što si gola, već što...
U svakom slučaju, ona se porodila i na svet je donela zdravog dečaka kojem su dali ime >> Pročitaj celu vest na sajtu Mondo << Logan. Sara je na Instagramu objavila i fotku, na kojoj sa suprugom i sinom pozira po izlasku iz porodilišta, a mnoge je zapanjilo to što je tri dana nakon porođaja uspela da uđe u farmerke.
Headed home with Baby Logan! We can’t stop smiling! #teamNoSleep #parentlife
A post shared by MY FITNESS E BOOK AVAIL NOW (@sarahstage) on Oct 19, 2017 at 2:35pm PDT
I zaista kad pogledate, izgleda kao da nije ni bila trudna, zbog čega je dobila mnoge komplimente na društvenim mrežama.
"Svaka čast! Ja mesecima nakon porođaja nisam mogla da stanem u farmerke, a da ne pominjem da sam iz porodilišta izašla čupava i bez šminke", jedan je od komentara.
"Minut ćutanja za sve ljubomorne koji su kritikovali njenu poslednju fotografiju pred porođaj", napisao je jedan korisnik Instagrama.
#39weeks
A post shared by MY FITNESS E BOOK AVAIL NOW (@sarahstage) on Oct 15, 2017 at 4:11pm PDT














