Izvor: Story, 23.Jun.2015, 10:58 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Milomir Marić pušten na kućno lečenje
Poznati novinar Milomir Marić pušten je juče na kućno lečenje nakon što je prošle nedelje preživeo infarkt. Mariću su u bolnici ugrađena tri stenta, a on se uspešno oporavlja
Milomir Marić
-Bio sam na tajnoj misiji i niko nije mogao da me nađe. Tek sada sam se vratio - rekao je Milomir i dodao:
- Dobro sam i oporavljam se. U narednom periodu ću se malo odmarati, a onda ću se vratiti poslu - kaže poznati novinar.
Sa druge >> Pročitaj celu vest na sajtu Story << strane njegova supruga Vesna Radusinović ne može da sakrije sreću što je Marić dobro i što je došao kući.
Hitno operisan: Milomir Marić doživeo infarkt
- Evo, Marić je došao svojoj kući i super je. Jede trešnje. Došao nam je iz bolnice i sada smo svi ovde sa njim - rekla je Vesna.
Podsećanja radi, voditelj je u sredu osetio jake bolove u grudima i imao izuzetno visok pritisak. U takvom stanju primljen je na VMA, gde ga je istog trenutka operisao tim lekara. Sutradan je na zahtev doktora Boška Đukavoća prebačen na “Dedinje”, gde mu je urađena druga operacija i ugrađena su mu još dva stenta.
Izvor: Alo.rs













