Kako voleti žene?

Izvor: Story, 13.Mar.2015, 16:02   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Kako voleti žene?

Nova epizoda Opasnica, na Happy televizji, možete gledati u promenjenom terminu, u subotu, u 18.20h

Maja Nikolić, Dunja Bibić, foto: promo

Rešavaju enigmu!

Na večitu dilemu:kako voleti žene, u emisiji Opasnice, koja se u promenjenom terminu,u subotu, u 18.20h  emituje na Happy televiziji,  govore Zoran Babić, šef poslaničke grupe SNS, Nada Macvura, portparol Hitne pomoći, Maja Odžaklijevska, pevačica i Đorđe Pavlov >> Pročitaj celu vest na sajtu Story << alijas Đoko Kortina, nekadašnji maneken i ugostitelj.

Oni će svojim suprotstavljenim stavovima objasniti gledaocima, na koje sve načine muškarci vole žene, kad su im veoma bitne, a kad usputna stanica, kao i zbog čega treba, odnosno ne, pristati na seks na prvom ljubavnom sastanku.

Voditeljke Dunja Bibić i Maja Nikolić, koje takođe, nemaju ista mišljenja, doprineće da gledaocima predmalim ekranima bude i zabavno, ali i nešto ćeda nauče.

Nastavak na Story...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Story. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Story. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.