Jelena Rozga: Ne znam u šta bih se pretvorila da me Stjepan prevari!

Izvor: Story, 17.Nov.2015, 23:15   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Jelena Rozga: Ne znam u šta bih se pretvorila da me Stjepan prevari!

Iako je tek nekoliko meseci u romansi sa Stjepanom Hauserom, njihova ljubav već prerasta u ozbiljnu vezu.

Jelena Rozga, foto: Story arhiva

Jelena Rozga uživa u romansi sa njenim mlađim partnerom Stjepanom Hauserom, a priznala je i kako bi se ponašala kada bi otkrila da je dečko vara.

Pevačica u tom slučaju ne bi imala ni malo milosti.

Jelena Rozga i Stjepan Hauser: Ljubav na prvi pogled krunisana zajedničkim životom >> Pročitaj celu vest na sajtu Story <<

- Ne daj Bože, zamisli kako bi ja. Onako mirna i dobra inače al kad me neko zezne ili ti ga ne daj Bože prevari, ne znam u šta bih se ja pretvorila - rekla je Rozga. Ona je takođe dodala kako Stjepan više vodi računa od kada je sa pevačicom u vezi.

- Pre je bio dosta drugačiji, bio je onako ležerniji, nije se zamarao time, ali vidim da mu sad prija, voli da se sredi i da ima frizuru i meni ga je lepo videti takvog - priznala je Jelena. Ona za sada ne razmišlja o venčanju, ali bi volela da se oproba u ulozi majke.

Jelena Rozga zavodi poput Viktorijinog anđela

- Naravno, volela bih imati dete, ali polako. Mi smo nekako tek sveže u vezi pa ne bih htela žuriti ni sa čime - rekla je Jelena.

Izvor: RTL.hr

Nastavak na Story...



Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Story. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Story. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.