Jedva dočekali crni petak

Izvor: Mondo, 26.Nov.2010, 07:59   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Jedva dočekali "crni petak"

Posle Dana zahvalnosti, koji uvek pada u četvrtak, dolazi "crni petak" koji je rezervisan za velike rasprodaje širom Amerike. Neke prodavnice su vrata otvorile i pre svitanja, a kupci koji su tokom noći stajali u redovima, jurišaju prema gondolama.

Nastavak na Mondo...



Povezane vesti

Crni petak - početak šoping manije

Izvor: B92, 26.Nov.2010

Beograd, Vašington -- Danas je u Americi takozvani crni petak, koji Amerikanci nestrpljivo čekaju svake godine, jer tada počinje sezona zimskih rasprodaja...Prodavnice imaju produženo radno vreme, a neke se otvaraju već u 3 ili 4 sata ujutru...Kupci obično u redovima čekaju cele noći, a kada...

Nastavak na B92...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Mondo. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Mondo. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.