Izvor: SrbijaNet.rs, 05.Jan.2010, 01:20   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Indonezija želi SP 2022.

Fudbalska federacija Indonezije saopštila je u ponedeljak da će se kandidovati za domaćina prvenstva sveta 2022. godine, objavljeno je večeras u Džakarti. Prema rečima Nugraha Besusa, generalnog sekretara Federacije, vlada u Džakarti podržaće kandidaturu na taj način što će pružiti neophodne finansijske garantije.

Nastavak na SrbijaNet.rs...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta SrbijaNet.rs. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta SrbijaNet.rs. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.