ISPLATILI SE ESTETSKI ZAHVATI KARLE BRUNI

Izvor: Kurir, 15.Jul.2010, 20:34   (ažurirano 02.Apr.2020.)

ISPLATILI SE ESTETSKI ZAHVATI KARLE BRUNI

Osim što supruga Nikola Sarkozija (Nicolas Sarkozy) prati u stopu, Karla (Carla) Bruni je postala prava prva dama koja poslušno odrađuje svoju dužnost supruge predsednika Francuske.

Na susretu na kojem je prisustvovalo 10 predsednika afričkih zemalja Karla se kao prava domaćica družila sa tamnoputim prvim damama. U crnoj jednostavnoj strukiranoj haljini i crnim cipelama na diskretnu potpeticu bivša manekenka je zablistala te se čini da su se nedavne plastične operacije isplatile.
>> Pročitaj celu vest na sajtu Kurir << />
Pre tri meseca Karla je osvanula u medijima sa podbulim licem i deformacijama oko očiju i usta koje otkrivaju da je Brunijeva nešto poprilično radila na svom licu i imala ozbiljne estetske zahvate.

Nastavak na Kurir...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Kurir. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Kurir. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.