HURGADA PREPORUKA LETA

Izvor: Kurir, 08.Mar.2012, 09:46   (ažurirano 02.Apr.2020.)

HURGADA PREPORUKA LETA

Ovo je lepo iskustvo jednog turiste koji je 15 dana boravio u hotelu „Palm Royal Soma Bay” (eks „Intercontinental Abu Soma”) preko agencije "Trinity travel" iz Beograda

Hurgada je spoj luksuza i tradicije. Sve to ćete videti u samo jednoj ulici, i to svakog dana, što upotpunjuje fenomenalan doživljaj. Hotela i plaža ima raznih, ali je Crveno more neponovljivo lepo i jedno od najlepših mora na svetu.

Inače, u sezoni temperatura mora dostiže i 29 stepeni >> Pročitaj celu vest na sajtu Kurir << Celzijusa, a vazduha i do 40 stepeni Celzijusa! Vazduh je suv, pa je veoma prijatno.

Hurgada – hotel „Intercontinental Abu Soma"

Ovo je iskustvo jednog putnika: „Boravio sam 15 dana u hotelu „Intercontinental Abu Soma" preko agencije „Trinity travel" iz Beograda, pa ću pokušati da vam prenesem utiske i zapažanja od ulaska u hotel pa sve do koralnog grebena u moru. Prilaz hotelu već odaje utisak odličnog izbora mesta za odmor. Sređen vrt s palmama i cvećem, mostić i jezero s vodopadima.

Ergela

U sklopu hotela nalazi se ergela s konjima i kamilama, koji se mogu fotografisati i jahati pošto su u vlasništvu hotela. Hotel poseduje i teniske terene s noćnim osvetljenjem i terene za mini-golf. Glavni hol hotela definitivno ostavlja bez daha. Sobe su veoma komforne, s velikim terasama i kupatilom i klima-uređajem, savremeno opremljene.

Restorani

Pored glavnog restorana postoji mnogo restorana „ala kart", koje gosti u aranžmanu „ol inkluziv" mogu da koriste. Bazen je ogroman, sa šankom u vodi, besprekorno čist, s mnogo malih vodopada i stena. Svakog dana dobijaju se čisti peškiri za bazen i plažu. Spa-centar poseduje bazen, teretanu, džakuzi, parno kupatilo, saunu i sobe za masažu.

Plaža

Divna plaža je peščana i prostrana, dužine oko kilometar, s udobnim ležaljkama, suncobranima i zaklonima. Na 500 metara od plaže nalaze se koralni grebeni i azurno čisto more sa belim peskom. Ljudi su srdačni, nasmejani i spremni da učine sve da vam ulepšaju odmor!

Sve su ovo razlozi zbog kojih treba letovati u ovom hotelu u Hurgadi, po ceni koja je više nego povoljna!"

Nastavak na Kurir...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Kurir. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Kurir. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.