GVINET SE PLAŠI MUZIČKE KARIJERE

Izvor: Kurir, 25.Apr.2011, 14:59   (ažurirano 02.Apr.2020.)

GVINET SE PLAŠI MUZIČKE KARIJERE

LOS ANĐELES - Holivudska glumica Gvinet Paltrou izjavila je da razmata mogućnost snimanja albuma, ali je priznala da joj je pomisao na to zastrašujuća.

Oskarovka koja je svoje pevačke mogućnosti pokazala u filmu "Country Strong" i seriji "Gli" (Glee) izjavila je da želi da sve uradi na pravi kako treba.

"Još nisam ništa potpisala, ali razmišljam o tome. Želim prvo da smislim celu koncepciju i kako to želim da uradim. I želim to da uradim kako treba", rekla je ona.
>> Pročitaj celu vest na sajtu Kurir << />
"Teško mi je da razmišljam o promeni karijere pošto je svo pevanje koje sam radila bilo u "Country Strong" i seriji 'Gli'. Ideja da sama snimim ploču mi je zastrašujuća. U teoriji mi se dopada, ali ću morati da razmislim", dodala je glumica.

Supruga pevača "Koldpleja" (Coldplay) Krisa Martina je dodala da voli sve vrste muzike i da ne bi snimila pop album.

Nastavak na Kurir...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Kurir. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Kurir. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.