Izvor: Kurir, 22.Sep.2011, 06:21 (ažurirano 02.Apr.2020.)
GRUPA REM PRESTAJE SA RADOM
LOS ANĐELES - Američka rok grupa R.E.M. posle 30 godina postojanja prestaje sa radom, objavljeno je danas na sajtu poznatog benda.
"Odlučili smo da da prestanemo sa radom", navodi se u poruci benda upućenoj "fanovima i prijateljima". Grupa R.E.M. osnovana je 1979. godine u državi Džordžija, a prvi singl (Radio Free Europe) objavila je 1981. godine.
Bend je za trideset godina objavio 15 albuma, među kojima su "Out of Time", i "Automatic For the People, na kojima se nalaze svetski hitovi "Losing my Religion" i "Everybody Hurts".
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Kurir. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Kurir. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.












