Izvor: Radio 021, 11.Mar.2026, 00:10
FOTO Procvetala "Dolina smrti": Događaj koji se dešava jednom u deceniji
Najsušnije mesto na svetu, Nacionalni park "Dolina smrti" u Severnoj Americi, procvetalo je - divlje cveće u različitim bojama prekrilo je pustinjski pejzaž.
Povezane vesti
Procvjetala Dolina smrti: Fenomen koji se dešava jednom u deceniji (FOTO)
Izvor: Nezavisne Novine, 11.Mar.2026
Dolina smrti je najveći nacionalni park u kontinentalnom dijelu Sjedinjenih Amreričkih Država (SAD), kao i najtopliji, najsušniji i najniži od svih nacionalnih parkova u ovoj zemlji.
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Radio 021. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Radio 021. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.








