Izvor: Kurir, 22.Maj.2012, 19:56 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Dženifer Lopez je seksi zver!
Pevaču Aerosmita sviđalo se da sedi pored koleginice u Američkom idolu
NJUJORK - Pevač grupe "Aerosmit" Stiven Tajler rekao je da mu se sviđalo iskustvo da sedi pored koleginice pevačice Dženifer Lopez tokom rada na muzičkom šouu "Američki idol" u kom su oboje bili sudije.
"Ona je seksi zver", rekao je Tajler Rojtersu. "Uvek sam flertovao sa njom i to nije loša stvar, to je dobro. Najbolja stvar od svega je ta što smo bili u stanju da >> Pročitaj celu vest na sajtu Kurir << izaberemo neke dobre talente".
Ovogodišnji finalisti emisije "Američki idol" su Filip Filips i Džesika Sančez, a pobednik će se znati u sredu uveče.
Ako pobedi 16-godišnja Sančezova, to će biti prva ženska osoba koja je pobedila u takmičenju od kada je Džordin Sparks odnela pobedu u šouu pre pet godina.


