
Izvor: Radio 021, 12.Okt.2025, 19:24
Dvoje privedenih posle subotnjeg protesta u Novom Sadu kažnjeno novčano
Dvoje Novosađana, koji su privedeni posle pretresa autobusa prevoznika Milomira Jaćimovića koji je učesnike u subotu vozio na protest u Vrbasu, kažnjeni su prekršajno.
Povezane vesti
Svi privedeni na protestu u Novom Sadu pušteni na slobodu,
Izvor: NoviMagazin.rs, 12.Okt.2025, 20:38
Dvoje Novosađana, Ružica Tumbas i Ognjen Mitrović, pušteni su na slobodu a bili su privedeni posle pretresa autobusa prevoznika Milomira Jaćimovića koji je učesnike vozio na subotnji protest u Vrbasu.
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Radio 021. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Radio 021. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.