Izvor: Radio 021, 27.Nov.2025, 11:22
Dve osobe povređene u teškoj nesreći na putu Ruma - Irig na lečenju u KCV, treća u Sremskoj Mitrovici
Dve osobe koje su povređene u teškoj saobraćajnoj nesreći na putu Ruma - Irig dovezene su na lečenje u Klinički centar Vojvodine, dok je treća povređena osoba u bolnici u Sremskoj Mitrovici.
Povezane vesti
KCV: Dve pacijentkinje primljene sa teškim povredama zadobijenim u nesreći kod Rume
Izvor: Radio Televizija Vojvodine, 27.Nov.2025, 12:08
U Univerzitetski klinički centar Vojvodine (UKCV) primljene su dve pacijentkinje koje su sanitetskim vozilima Službe hitne medicinske pomoći dovezene sa teškim telesnim povredama zadobijenim u saobraćajnoj nesreći na magistralnom putu Ruma-Irig.
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Radio 021. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Radio 021. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.













