
Izvor: Radio 021, 18.Feb.2025, 11:12
Direktor Gimnazije u Somboru poziva da se radi na daljinu: "Da se ublaže efekti okupacije"
Poziv zaposlenima i učenicima da danas, 18. februara ne dolaze u školu i da se nastavi rad na daljinu direktor Gimnazije "Veljko Petrović" Dušan Mišković objavio je na zvaničnom sajtu škole.
Povezane vesti
Direktor Somborske gimnazije podneo krivičnu prijavu zbog blokada
Izvor: NoviMagazin.rs, 18.Feb.2025
Direktor Gimnazije "Veljko Petrović" u Somboru Dušan Mišković podneo je krivičnu prijavu protiv NN lica zbog toga što je škola nedeljama u blokadi, te je, kako je naveo, onemogućen normalan rad Gimnazije, prenosi nova.rs.
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Radio 021. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Radio 021. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.