Daniel Kajmakoski ima razloga za slavlje

Izvor: Story, 01.Sep.2015, 15:46   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Daniel Kajmakoski ima razloga za slavlje

Daniel Kajmakoski ovih dana uživa u uspehu novog singla Decenije, a brojni pozitivni komentari iz celog regiona daju mu najbolji podsticaj za nove projekte.

Prvo mesto na MTV top listi "Domaćica" najbolje govori o tome koliko je publika zavolela ovu pesmu.

"Hvala svima koji su glasali da ove nedelje prvo mesto bude moje! Drago mi je da se pesma "Decenije" dopala ljudima iz celog regiona, koji su uz mene od kako sam se pojavio na ovoj sceni. Dobar je osećaj kada >> Pročitaj celu vest na sajtu Story << publika voli ono što radite, a najlepše je kada kažu da im vaša muzika ulepšava život. To je moja misija i obećavam vam još novih pesama, vrlo brzo."- poručuje Daniel.

Nakon što je ovog leta iznenadio fanove novim singlom u dve verzije - "10 leta" i "Decenije", ovogodišnji predstavnik Makedonije na Evroviziji vredno radi na prvom albumu. Još jedna pesma ugledaće svetlost dana ove jeseni, dok je kraj godine rezervisan za promociju celokupnog CD-a i koncerte širom bivše Jugoslavije.

Nastavak na Story...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Story. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Story. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.