DŽOŠ DUHAMEL IZBAČEN IZ AVIONA ZBOG MOBILNOG

Izvor: Kurir, 04.Dec.2010, 19:05   (ažurirano 02.Apr.2020.)

DŽOŠ DUHAMEL IZBAČEN IZ AVIONA ZBOG MOBILNOG

LOS ANĐELES - Američki glumac Džoš Duhamel (Josh) izbačen je iz aviona pred poletanje pošto nije hteo da isključi svoj mobilni telefon.

Glumac je planirao da sa njujorškog aerodroma "La Gvardija" (LaGuardia) otputuje u Kentaki, ali se to nije dogodilo pošto Duhamel i posle više opomena stjuardesa nije isključio svoj "blekberi", prenose sajtovi koji prate šou biznis.

Stjuardesa koja je prva opomenula Duhamela pozvala je pomoć kolega, nakon čega je avion vraćen >> Pročitaj celu vest na sajtu Kurir << do kapije i glumac je ispraćen iz letelice. TMZ navodi da se Duhamel, navodno, smejao i ponašao "veoma nepristojno". Glumčev predstavnik za štampu izjavio je da je Duhamelu "žao" sbog incidenta.

Džoš Duhamel je najpoznatiji kao junak serije "Las Vegas", a igrao je i u filmu "Transformersi".

Nastavak na Kurir...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Kurir. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Kurir. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.