Izvor: Kurir, 19.Nov.2011, 10:09 (ažurirano 02.Apr.2020.)
DŽORDŽ KLUNI: DEVOJKA JE JAČA OD MENE
Draga, nemoj po glavi! Džordž Kluni priznao je da bi njegova aktuelna devojka, nekadašnja rvačica Stejsi Kibler, mogla da ga premlati kad god poželi.
Draga, nemoj po glavi!
Džordž Kluni priznao je da bi njegova aktuelna devojka, nekadašnja rvačica Stejsi Kibler, mogla da ga premlati kad god poželi. Holivudski superstar kaže da je očigledno ko u njihovoj vezi vodi glavnu reč:
- Ona je veoma visoka. Mogla bi da me savlada u nekoliko poteza - izjavio >> Pročitaj celu vest na sajtu Kurir << je pedesetogodišnji Kluni u jednoj TV emisiji i dodao:
- Stejsi je veoma fina, ali činjenica je da bi mogla da mi ispraši zadnjicu.
Džordž Kluni i osamnaest godina mlađa Stejsi zabavljaju se četiri meseca, a mnogi se pitaju kad će stati na ludi kamen. Po svemu sudeći, najbolje je da pitanju buduću mladu, jer će sigurno biti onako kako ona kaže.
Jelena Milenković





















