DŽEJN FONDA PUŠILA TRAVU

Izvor: Kurir, 16.Mar.2011, 12:07   (ažurirano 02.Apr.2020.)

DŽEJN FONDA PUŠILA TRAVU

Zaboravite na plastičnu hirurgiju i aerobik, Džejn Fonda (73) pronašla je novi eliksir mladosti - marihuanu!

Za tu lošu naviku legende Holivuda, otkrivenu na postoskarovskoj proslavi časopisa Veniti fer, njeni najbliži kažu da joj pomaže u dostojanstvenom starenju i da ostane mlada u srcu (?!).

Ova glumica, koja iza sebe ima tri braka, na prestižnu žurku došla je u društvu verenika, muzičkog producenta Ričarda Perija (68). Džoint su zapalili u društvu njenog >> Pročitaj celu vest na sajtu Kurir << tri godine mlađeg brata Pitera Fonde, a glumci koji su sedeli pored njih samo su se zgražavali.

- Džejn nikad nije krila svoju naklonost prema marihuani, a to pravda time da je „trava“ zdravija od alkohola i da joj pomaže da se opusti. Nju uopšte nije briga ko ju je video, jer smatra da marihuana treba odmah da bude legalizovana - rekao je blizak prijatelj ove glumice.

I šta reći na kraju, osim - kuku onom ko mator poludi!

Neslana šala

Reper Fifti Sent našao se na stubu srama američke javnosti nakon što je na svom nalogu na Tviteru ismejao situaciju u Japanu!

- Ljudi, ovo je izgleda vrlo ozbiljno. Talas cunamija krenuo je prema nama, belci će sigurno potrčati da surfuju. Moraću da evakuišem sve svoje devojke iz LA, Japana i sa Havaja - napisao je reper.

Kad je shvatio da bi mogao nekoga da uvredi, izvinio se i rekao da su neki njegovi komentari napisani u neznanju?!

- Činim to da bih šokirao javnost. Možete to voleti ili mrzeti. Ja sam kul ili jednostavno Fifti Sent - rekao je.

Britni tajno voli Džastina

Britni Spirs, koja je u vezi s holivudskim agentom Džejsonom Trovikom, uverena je da je njen bivši dragi Džastin Timberlejk raskinuo sa svojom donedavnom devojkom Džesikom Bil upravo zbog nje.

- Britni misli da je Džastin nikad nije preboleo. Ona i dalje gaji osećanja prema njemu, ali ne sme da mu se javi jer se plaši da će biti odbijena, a to nikako ne bi mogla da podnese jer je veoma labilna ličnost - otkrio je izvor blizak pevačici.

Džastin i Britni raskinuli su 2002, a u vezi su bili pune tri godine.

Nastavak na Kurir...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Kurir. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Kurir. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.